Namn: Lösen:

Andreas Brodow Medlem nr #9399
Från Sverige Stockholms län

Befinner mig i: Sverige (Östkusten)

Senast inloggad 2018-11-16 00:23
Maila
Stäng »

Du måste vara inloggad för att skicka mail!


Dykutbildningar
IART JJ-CCR Level 3
Stäng »

JJ-CCR Level 3
2012 Rasmus Ravnsborg
IART JJ-CCR Level 2
Stäng »

JJ-CCR Level 2
2012 Rasmus Ravnsborg
IART JJ-CCR Level1
Stäng »

JJ-CCR Level1
Henrik Enckell 2011
RAID Poseidon Discovery MK6 Instructor
Stäng »

Poseidon Discovery MK6 Instructor
Instruktör Christian Kirkebø
RAID Dry Suit Speciality Instructor
RAID Instructor Open Circuit Nitrox
ANNAT Skeppare klass VIII
TDI Decompression procedures
Stäng »

Decompression procedures
Juli/Augusti 2009 Hurghada.
Instruktör Cat Parfitt på www.tekstremediving.com
TDI Advanced Nitrox
Stäng »

Advanced Nitrox
Juli 2009 Hurghada.
Instruktör Cat Parfitt på www.tekstremediving.com
NAUI Mixed Gas Blender & Oxygen Service Technician
Stäng »

Mixed Gas Blender & Oxygen Service Technician
2008-07 Stefan Hogeborn
PADI MSDT
Stäng »

MSDT
FFM,Equipment,Nitrox,Dry suit,Wreck,Deep,Ice, Oxygen Provider,UV nav,S&R,Night
PADI EFR/CFC Instructor
Stäng »

EFR/CFC Instructor
2007-11-15 Rickard Lovik
GUE Fundamentals
Stäng »

Fundamentals
November 2006
Tor Jorgensborg
IANTD Recreational Trimix
Stäng »

Recreational Trimix
2004-04, Team Divers
Instruktör Lena Cloffe

Loggboken
ANTAL LOGGADE DYK: 1793
1287 timmar 19 min total bottentid
Medeltid: 43,1 Minuter.
Medeldjup: 20,5 meter.
Visa loggar »
Annonser på torget:
SÄLJES Komplett kit säljes

Senaste foton:
"Life is not about how many breaths you take, it's about those moments that take your breath away"

"If you come to a fork in the road, take it"
- Yogi Berra

"Just as I was getting used to yesterday along came today"

pǝu ɥɔo ddn uoɹɐʌllıʇ ɹä puɐlqı

Dykta vrak:

Dalarövraket, Dalarö
Gobernador Bories, Scapa Flow
SMS Dresden, Scapa Flow
SMS Brunner, Scapa Flow
SMS Köln, Scapa Flow
SMS Markgraf, Scapa Flow
SMS Kronprinz Willhelm, Scapa Flow
F2, Scapa Flow
Karlsruhe, Scapa Flow
Svartfotsvraket, Värmdö
Salem Express, Röda Havet
Numidia, Röda Havet
Aida, Röda Havet
Harm, Lillsved
Trassel, Rindö
The Tugboat, Curacao
Superior Producer, Curacao
Snapp, Nynäshamn
Trubbnos, Nynäshamn
Tattran, Nynäshamn
Margareta af Vätö, Nynäshamn
Grässkärsvraket, Grässkär
Galeasen, Lillsved
Eldaren, Landsort
Thistlegorm, Röda Havet
Kingston, Röda Havet
Dunraven, Röda Havet
Tyr, Smedskär/Ornö
Ingrid Horn, Dalarö
Victor, Björkö/Ornö
Fylgia, Huvudskär
Resande man, Nynäshamn
Gröne Jägaren, Dalarö
Hajen, Vättern
Mathilda, Vättern
Kanshu Maru, Chuuk lagoon
Yamagiri Maru, Chuuk lagoon
San Fransisco Maru, Chuuk lagoon
Shinkoku Maru, Chuuk lagoon
Sankinsan Maru, Chuuk lagoon
Fujikawa Maru, Chuuk lagoon
Momokawa Maru, Chuuk lagoon
Hoki Maru, Chuuk lagoon
Heijan Maru, Chuuk lagoon
Rio De Janeiro, Chuuk lagoon
Nippo Maru, Chuuk lagoon
Futagami, Chuuk lagoon
I-169 Submarine, Chuuk lagoon
Yuabe maru, Chuuk lagoon
Unikai Maru, Chuuk lagoon
Betty Bomber, Chuuk lagoon
Fumizuki, Chuuk lagoon
Hoyo Maru, Chuuk lagoon
Kiuosumo Maru, Chuuk lagoon
Emily Flying Boat, Chuuk lagoon
Gosei Maru, Chuuk lagoon
Benli, Lidingö
Melanie, Inre bådarna
Najade, Inre bådarna
Fritz Wollmer, Oxelösund
Gustav Vasa, Oxelösund
Harburg, Lidingö
Tore, Alvik
Sappemeer, Biskopsön
Sevan, Lettland
M365, Lettland
Nordmark, Lettland
Falken, Fredhäll
Kaskelott, Åland
Nederland, Åland
Plus, Åland
S/S Skiftet, Åland
SS Romanby, Narvik
Willhelm Heidkampf, Narvik
Anton Schmitt, Narvik
Dieter von Roeder, Narvik
Martha Heinrich Fischer, Narvik
Hermann Künne, Narvik
M/S Stråssa, Narvik
Neuenfels, Narvik
Kai, Söderhälls fyr
Tysken, Vättern
Ulrika, Vättern
Simson/Pantari, Slottsgrundet
M/S Marjaana, Mälaren
Dyviksvraket, Dyvik
Rökovraket, Nynäshamn
Kostervraket, Mysingen
Träskholmsvraket, Nynäshamn
Fula Gubben, Huvudskär
Hansa, Landsort
Ryssen, Landsort
Nackastrandsvraket, Nacka Strand
Concordia (Älvsnabben), Älvsnabben
Gunboat, Coron
Olympos, Coron
Tangat wreck, Coron
Koysan Maru, Coron
TB38 Mecum, Resarö
Lillan, Arholma
El Minya, Röda Havet
Rosalie Möller, Röda Havet
Carnatic, Röda Havet
Ghiannis D, Röda Havet
Chrisoula K, Röda Havet
Gudrun, Sandhamn
Lena, Sandhamn
Nicke, Öja
Käppalavraket, Lidingö
Värdshusvraket, Essingen
Duvholmsvraket, Lidingö
Björns vrak, Stockholms skärgård
Vraket Mälaren, Mysingen
Fridhem, Nynäshamn
Galawa, Röda Havet
Galawa II, Röda Havet
Ljusterövraket, Ljusterö
Stenkrossen, Kungshamn
Thetis, Bohuslän
Amasis, Bohuslän